Eldo atakuje Zeusa?

poniedziałek, 17 maja 2010
Już niedługo do nabycie będzie nowa płyta Eldo "Zapiski 1001 Nocy", z tej okazji na swoim ostatnim koncercie w Lesznie postanowił zagrać nieprezentowany wcześniej utwór "Palę Majki" (oczywiście kawałek znajdzie się na albumie). Bit wyszedł spod rąk toruńskich producentów, The Returners.

A teraz skupmy się na drugiej zwrotce, w której wg niektórych osób Eldo ewidentnie atakuje łódzkiego rapera, Zeusa. Fragment: "Ej on ma flow. No co ty! / On robi show, on nie wp****ala się w kłopoty. / Brawo Rutkowski! Masz puchar, weź się ocknij. / Zacznij wreszcie słuchać, ułóż swoje klocki.". Niby Warszawiak wymawia nazwisko "Rutkowski" (Kamil "Zeus" Rutkowski) i może być to właśnie skierowane do niego. Widać także kilka innych wersów, które można dopasować, np.: "Zacznij wreszcie słuchać, ułóż swoje klocki." - prawdopodobnie odnosi się to do kawałka Zeusa "Wracam Tu Bo Nagrałem Drugi Album" - "choć nie każdy gładko składa klocki, / na pewno jest specem od autopromocji". 
Obecnie nic więcej nie wiadomo bo jak sam Łodzianin odpowiada, nie zna Eldoki  osobiście i uważa, że ludzie szukają oraz tworzą teorie spiskowe, wszędzie widzą teraz beefy i dissy. Ostatnio wiele osób szukało zaczepki ze strony Zeusa do O.S.T.R.'a.

Czy czeka nas kolejny beef, czy Eldo nie miał na myśli łódzkiego rapera? Czekamy na Wasze ocenę sytuacji w komentarzach, a poniżej do dosłuchania Eldo "Palę Majki".


5 komentarze:

xoxo pisze...

a tam beef, czy zwykłe nawiązanie do drugiego rapera musi się od razu kojarzyć z beef'em? co paranoja panuje w tym polskim rapie, to ludzkie pojęcie przechodzi. hip hop is dead (vol.2) jak mawiał NAS

Kazet pisze...

@xoxo, to po prostu zwykła ciekawostka. Poza tym, pomyśl do kogo innego pasuje taka zaczepka? Mi niewiele osób przychodzi na myśl ;)

xoxo pisze...

bez przesady, to jest szukanie dziury w całym.

Anonimowy pisze...

No raczej

Anonimowy pisze...

Zeus jest najlepszy !

Prześlij komentarz